SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Volkswagen

Скло та корпуси фар Volkswagen

Скло на фари Volkswagen 100% оригінальне виконання

Марка VAG group Volkswagen є одним з найвідоміших брендів у світі. В Україні їздить велика кількість цих німецьких автомобілів різних моделей та років випуску. Якщо в одному з них пошкодиться скло фари, можна швидко зробити заміну завдяки нашому інтернет-магазину. Пропонується відмінний асортимент стекол, корпусів та наповнення фар для VW, зроблених за заводськими стандартами. Можна розраховувати оптимальне обслуговування. Всі скла фар Volkswagen та корпуси фар Volkswagen представлені за адекватними цінами з гарантією надійності та інших переваг. Постійне поповнення та оновлення асортименту забезпечує великий вибір елементів фар, таких як:
  • світловод фари;
  • маска фари;
  • хромовані елементи декору фари;
  • лінзи фар.

Позитивні характеристики стекол для фар автомобілів Volkswagen

Знаменитий виробник усім етапах контролює якість продукції. Тому практично всі автомобілі виходять бездоганними щодо надійності. Вони відповідають ключовим стандартам, вирізняються міцністю, довговічністю. Система освітлення у них теж дуже надійно. Але на фари можуть вплинути найрізноманітніші зовнішні чинники. Наприклад, на неї може впасти якийсь предмет, потрапити камінь під зустрічного автомобіля і т.д. Через неполадки в системі освітлення лампочка може перегрітися, пошкодивши фару. У будь-якій ситуації доведеться купити скло на фару Volkswagen для здійснення заміни. Робити це можна лише у перевіреному місці, якщо хочеться отримати гарантію якості за адекватною вартістю.

Ми пропонуємо високоякісну продукцію, яка відповідає всім стандартам. Фари з часом не темнітимуть і жовтітимуть, що позитивно позначається на надійності та безпеці експлуатації. У виробництві застосовується скло із загартованим лаком, яке відрізняється підвищеною стійкістю до ударів та міцністю. Відповідно, термін експлуатації багаторазово зростає. Дуже важливо, що наші стекла не відрізняються за якістю від оригінальних. Можна вибрати та купити корпус фари як галогеновий так LED корпуси фар для Фольксваген Гольф, Пасат, СС, Туарег. Вони ідеально підходять за своїми параметрами та основними робочими характеристиками. Найкращі якісні скла на фари Volkswagen  Volkswagen Touareg, Passat, Golf, Atlas, Jetta купити буде неймовірно просто, якщо звернутися до нас. В електронному каталозі зібрані перевірені моделі відповідної якості з фотографіями та докладним описом. Можна розраховувати на швидке оформлення замовлення, консультації та інші важливі переваги. Головним плюсом вважається можливість отримати найкраще співвідношення ціни та якості на українському ринку стекол для автомобільних фар.

Купити скло фар Volkswagen у Києві

У столиці кожен охочий може без проблем придбати шибки для автомобілів Volkswagen, якість яких не піддається жодним сумнівам. Ми пропонуємо свої послуги не лише киянам, а й мешканцям решти міст по країні. На скло фар Volkswagen ціна адекватна у будь-якому випадку. Разом із класним сервісом вона стає вагомою перевагою на користь нашої компанії. До інших плюсів можна віднести:
  • Офіційна гарантія якості;
  • Ідеальна прозорість нового скла;
  • Гарантія повернення, якщо товар не підійде.