SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Volkswagen
  3. Jetta
  4. Jetta 6 (2011-2018)

Скло та корпуси фар Volkswagen Jetta 6 (2011-2018)

Корпуси та скла фар Volkswagen Jetta 6

Скло фари Volkswagen Джетта 6 – важлива деталь, що забезпечує коректну роботу системи освітлення. Невелике запотівання, тріщини або забруднення на поверхні можуть призвести до погіршення огляду і, як наслідок, до ДТП.

Знайти оригінальне скло на фару Volkswagen Jetta 6 не можливо, оскільки оригінальне скло не є окремою запчастиною виробника VAG і продається тільки в комплекті з фарою. Важливо відшукати та замовити корпус чи скло, на 100% сумісне з моделлю та роком випуску транспортного засобу.

Чому варто купити полікарбонатне скло фар на Volkswagen Jetta 6?

Скло з полікарбонату на фару Volkswagen Джетта 6 користуються популярністю не просто так. Цей автомобіль один із тих, що найчастіше купується на аукціонах США. І наші запчастини сумісні із фарами VW Jetta з американського ринку. Серед основних переваг таких деталей:

  1. Висока міцність- полікарбонатна основа не б'ється від ударів.
  2. Широкий асортимент продукції. Ви можете підібрати запчастину, яка підходить для конкретної моделі авто.
  3. Стійкість до механічних пошкоджень, хімічних факторів, ультрафіолету. На скло фари VW Jetta 6 нанесено спеціальне захисне покриття, що перешкоджає впливу ультрафіолету та запотіванню основи.

Як вибрати корпус та скло фари Volkswagen Jetta 6

Насамперед важливо знайти якісну сертифіковану продукцію. Продаж запчастин здійснюється багатьма магазинами. Якщо ви шукаєте скло або корпус фар для Volkswagen Jetta 6, зверніть увагу на:

  1. Рік випуску транспортного засобу. Від нього залежатимуть розмір та форма скла чи корпусу. У нас представлені запчастини до авто 2011-2018 років.
  2. Ціна деталі. Уточніть вартість скла або корпусу, сплануйте бюджет покупки.

Уважно огляньте деталь, особливо якщо замовляли її онлайн – на склі не повинно бути жодних дефектів та забруднень.

Де купити фари для Volkswagen Jetta 6 в Україні?

Придбати скло та корпус фари Volkswagen Джетта 6 ви можете в інтернет-магазині Stekla Far. Ми пропонуємо високоякісну продукцію, виготовлену з оптичного полікарбонату та міцного поліпропілену із захисним покриттям та напиленням.

Продаж здійснюється з доставкою по всій території України. Правильно підібране скло та корпус фар на VW Jetta 6 – запорука безпеки водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.