SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. BMW
  3. 5 series

Скло та корпуси фар BMW 5 series

Скло та корпус фари BMW 5

BMW 5 Series або п'ята серія BMW – це серія бізнес-класу, виробляються вони концерном BMW з 1972 року. Наразі випускаються автомобілі сьомого покоління 5 серії. Як і всі автомобілі цієї фірми, п'ята серія завжди використовувала найсучасніші напрацювання. Найсучасніші розробки передніх фар йшли одразу на конвеєр. На цій серії BMW встановлювалися від галогенових фар до найсучасніших Лазерних фар. Матричні та діодні фари також популярні у комплектаціях БМВ 5 серії.

Всі ці оригінальні фари виробництва Hella Bosch та ZKW на BMW є дорогою продукцією. Тому у разі їх пошкодження власник авто стоїть перед вибором - купити нову фару або відремонтувати оригінальну фару на БМВ. Наш інтернет-магазин Steklafar пропонує широкий асортимент нових елементів і частин для ремонту оригінальної оптики автомобілів фірми BMW, в тому числі і всіх авто п'ятої серії:

·       Нове скло фар з логотипом AL, Hella, ZKW;

·       Нові корпуси фар Xenon;

·       Корпуси фар LED і Full LED;

·       Корпуси для фар з Laser начинкою;

·       Корпуси матричних фар;

·       Хромовані елементи фар;

·         Внутрішні пластикові каркаси фари;

·         Світловоди діодного світла та «ангельські очі».

Купити нове скло та корпус фари BMW 5 у нашому магазині

Склад з великою наявністю та вибором запчастин, потрібних для ремонту фар BMW, знаходиться в Києві. Можливо зробити замовлення з доставкою по всій Україні, можна купити та забрати товар у нас на складі самовивозом. Низька ціна та наявність спрощує відновлення передньої оптики BMW 5 Series. У нас можна купити запчастини на кілька поколінь п'ятої серії:

·       E39 (1995-2003)

·       E60 (2003-2010)

·       F10 (2010-2016)

·       G30 (2016-2022)

У всіх поколіннях «п'ятірок» були рестайлінг кузовів та передньої оптики відповідно. Ми намагаємося підтримувати весь асортимент запчастин для цих варіацій фар.

Ремонт оригінальної фари на BMW 5

Ремонт можна зробити майже в кожному місті України і не лише. Ми завжди готові поділитися контактами досвідчених майстрів, які швидко та якісно відремонтують, відновлять, перепакують чи відполірують вашу фару.

Супутні товари для ремонту фар також можна знайти на нашому сайті. Герметик та інші елементи часто купують разом зі стеклами та корпусами для фар. Для СТО, майстрів та інших зацікавлених осіб ми надаємо знижки та відстрочення.