SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
 1. Головна
 2. Volkswagen
 3. Touareg

Скло фар Volkswagen Touareg

Скло фар Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg – автомобіль, який поєднує в собі просте та комфортне керування, стильний продуманий дизайн та надійне складання. Не дивно, що його так цінують водії – кожна деталь тут працює головним чином на безпеку всіх учасників дорожнього руху.

Система освітлення у Volkswagen Touareg продумана до дрібниць. Однак навіть невелика тріщина або подряпина на склі фари може зіпсувати її ефективність. Іноді достатньо ремонту. Однак найчастіше корпус або скло фари Volkswagen Туарег потребують заміни.

У такому разі є кілька рішень: шукати оригінальне скло з полікарбонату на фару Volkswagen Туарег. Або знайти в Україні більш бюджетну і при цьому надійну копію оригінальної запчастини.

Особливості полікарбонатного скла фар Volkswagen Touareg

Полікарбонатні скла для фар VW Touareg виготовляються із високоміцного оптичного полікарбонату. Додатково виробники наносять захисне покриття, яке робить запчастину стійкішою до ультрафіолету.

Для надійного встановлення скла використовують спеціальний герметик, який приєднує деталь до оригінальної оптики авто. Серед основних характеристик, які має скло фари Volkswagen Touareg:

 • прозорість;
 • міцність;
 • тривалий термін експлуатації;
 • відповідність стандартам якості;
 • 100% подібність до оригінальних заводських запчастин;
 • спеціальне напилення для захисту фар від запотівання.

Переваги скла фар з полікарбонату

Продаж корпусів з поліпропілену та скла фар Volkswagen Touareg з полікарбонату на нашому сайті – це гарантія того, що ви отримаєте деталь, що відрізняється:

 1. Стійкістю до механічних та хімічних факторів, а також ультрафіолету.
 2. Тривалим терміном експлуатації, який збільшується ще більше у разі правильної установки та догляду за склом та корпусом.
 3. Міцністю, яка у кілька разів вища, ніж у скляних моделей.

Додамо сюди широкий асортимент продукції, що дозволяє замовити деталь, на 100% сумісну з конкретною моделлю транспортного засобу.

Критерії вибору скла фар для Volkswagen Touareg


Якщо ви хочете придбати скло та корпуси фар Volkswagen Touareg в інтернет-магазині SteklaFar, зверніть увагу на кілька критеріїв, що спрощують вибір:

 1. Рік випуску транспортного засобу та його тип. Від цього параметра залежатиме форма та розмір скла фари. У нашому каталозі представлені товари для Volkswagen Touareg 2002-2019 років.
 2. Ціна запчастини.
 3. Тип фари (галоген, ксенон, LED).

Види елементів фари для Volkswagen Touareg

Які елементи фари найчастіше потребують заміни? Насправді змінювати всю оптику необов'язково – погана робота системи зовнішнього освітлення залежить насамперед від стану:

 • корпусу фар;
 • скла фар.

Вони можуть пошкоджуватися внаслідок ДТП, при контакті з гострими частинками на дорозі, надмірному забрудненні або внаслідок інших причин. Тобто вам не потрібно змінювати всю фару – достатньо замовити онлайн окремі її частини та замінити їх при появі перших ознак поломки.

Де купити корпуси та скла фар Volkswagen Touareg в Києві?

На нашому сайті ви можете придбати поліпропіленові корпуси та скла фар з полікарбонату для Volkswagen Touareg всіх поколінь з доставкою в будь-який регіон України. Ми пропонуємо високоякісну сертифіковану продукцію для вашої безпеки та комфортного водіння.