SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Jeep

Jeep

Скло або корпус фари на Jeep

У американського виробника позашляховиків Jeep є кілька моделей автомобілів, які дуже популярні в Україні. Такими моделями є Cherokee, Grand Cherokke , Compas, Renegade. Більшість цих машин привозять із США і всім відомо, що більшість із них купують із пошкодженнями під відновлення. І найчастіше ушкодженими виявляються фари на Jeep. Якщо фара має невеликий дефект:

  • тріснуте скло фари Jeep
  • розбите скло фари
  • відбиті кріплення корпусу фари
  • тріснутий корпус фари
  • замутніння скла фари
  • пожовтіння фари
На весь модельний ряд Jeep Cherokee KL можна знайти у нас в інтернет магазині Steklafar скло фари або корпус фари. Для цього потрібно просто в дереві підбору знайти свою модель Джипа та вибрати потрібний вам товар та бік. Замовити скло фари або корпус фари можна онлайн, оформивши знижку, або зателефонувати нам на вказані телефони. 
На нашому складі можна замовити та купити на фару Jeep Grand Cherokke ліве або праве скло фари, а також підібрати на фару корпус.

Чому варто купувати скло та корпус фар на Джип у нас?

Ми продаємо заводське скло з полікарбонату, яке виготовляється за сучасною технологією та вимогами безпеки. Все це забезпечує надійність та довговічність скла фари на Jeep будь-якої моделі. Корпус фари на Джип виготовляється із поліпропіленових пластиків, які забезпечують міцність конструкції. На всіх корпусах є маркування як оригінальне визнання. Будучи не оригінальним продуктом, а точною копією корпус фири не лише зовні, а й конструктивно повторює оригінальний корпус фари Jeep.

Можливість досить просто поміняти скло або корпус фари на Jeep дає простір для перепакування самотужки, але це не завжди виявляється економією. Як показує практика, ремонт деяких фар варто робити в спеціальних майстернях, які ремонтують авто-оптику. Якщо Ви не можете знайти майстерню, яка візьметься за ремонт фари вашого Jeep у вашому місті, то ми підкажемо найближче до вас СТО та майстра, в якому ми впевнені.
Низька ціна, наявність на складі та можливість оформити знижку на покупку у нас є неостанніми факторами, які забезпечують вибір на користь нашого інтернет-магазину Steklafar.com.ua.