SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
BMW
  1. Головна
  2. BMW

Скло фар BMWСкло та корпуси фар BMW

Нові скла та коруса для ремонту фар BMW

Німецькі автомобілі баварського концерну BMW давно приваблюють своєю якістю людей багатьох країн. В Україні мешкає велика кількість шанувальників цієї марки. Але навіть про такі надійні машини потрібно дбати належним чином. Наприклад скло фари на BMW X5 E70 з часом жовтіє і покривається дрібними тріщинами, які не заполірувати. Це походить з недовговічності оптичного пластику та лаку. Якщо пошкодити скло однієї з фар, потрібно замінити. Не можна використовувати в процесі неякісні комплектуючі, оскільки вони безпосередньо впливають на безпеку. Вибрати найкраще скло фар BMW зараз стало максимально просто завдяки нашому інтернет-магазину. В електронному каталозі можна знайти скло для різних моделей. Список скла та корпусів для фар на моделі німецького авто-концерну представлений практично всією лінійкою випускаються і вже зняті з виробництва.

Якісне скло для фар БМВ - гарантія надійної експлуатації

Безпека автомобіля та людей, які перебувають у його салоні, залежить від різноманітних факторів. Серед них можна назвати стан системи освітлення. Кожен відповідальний водій розуміє, що їздити із пошкодженими фарами небезпечно. Це може спричинити серйозні проблеми на дорозі. Якщо була виявлена ​​тріщина або більш суттєве пошкодження, краще приділити увагу заміні. Для цього треба купити скло на фару BMW у перевіреному місці. Такий підхід вважається своєрідною гарантією надійності, якості, отримання чудового сервісу. Наша компанія пропонує скло під різні моделі німецьких автомобілів. У будь-якому випадку фара отримує максимально можливі показники світлової віддачі під час експлуатації.

Наше скло відповідає сучасним стандартам, тому що виготовляється на сучасному обладнанні з кращих матеріалів. Оптимальними експлуатаційними характеристиками має оптичний полікарбонат. Він досить міцний, прозорий та довговічний. Щоб підібрати оптимальну модель скла, потрібно враховувати низку характеристик автомобіля:

  • Рік випуску
  • Модель
  • Модифікація

У різних машинах BMW фари мають різні розміри та інші технічні характеристики. Тому до вибору треба підходити відповідально. Тоді можна розраховувати на безпечну експлуатацію, позбавлену різних проблем. Надійне скло на фари BMW купити неймовірно просто, якщо звернутися до нас. Всі вони виготовлені із спеціального оптичного полікарбонату, відповідають основним стандартам, не відрізняються від оригінальних заводських виробів. Загартований лак на склі гарантують стійкість до ударів та підвищені показники міцності та прозорості, а напилення на внутрішній поверхні запобігає запотіванню. На всій продукції нанесено маркування та логотипи фірм виробників оптики: Hella, AL Bosch, ZKW.

Купити та встановити скло фар BMW у Києві

Покупка може бути простою, надійною та швидкою, якщо звернутися до компанії Steklafar. Варто відмовитися від придбання та встановлення скла або ремонту фар у неперевірених місцях. Це небезпечно, може призвести до марнування грошей і часу. Наш інтернет-магазин гарантує відмінну якість кожного скла, відмінний сервіс. Наші майстри мають величезний досвід з ремонту, відновлення та перепакування фар всіх моделей BMW. Також ми нескладно вибрати зручний формат доставки, оплати. На скло фар BMW ціна у нас найадекватніша на українському ринку та величезний асортимент. Якщо вибраний товар раптом не підійде або через певні причини не знадобиться, його можна завжди повернути. Це оптимальне рішення для багатьох клієнтів, які не хочуть стикатися з різноманітними затримками та іншими неприємностями. На всю продукцію пропонується гарантія на встановлення.