SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Jaguar

Jaguar

Скло, корпус та комплектуючі для ремонту фар Jaguar

Полікарбонатне скло фари на всіх автомобілях в тому числі і на автомобілях фірми Ягуар схильна до різного роду зовнішніх впливів:

- Вигоряння;
- Помутніння;
- розтріскування;
- Наслідки дтп.

Такі проблеми легко вирішити, не купуючи нову фару. Можна легко змінити пошкоджене скло фари на нове. На нашому складі можна купити нове скло на більшість моделей марки Jaguar:

- XJ;
- XF;
- XE;
- F-Pace.

Що потрібно для ремонту фар Ягуар?

Якщо фара пошкоджена більш серйозно і вимагає заміни корпусу або інших компонентів, наші фахівці допоможуть вам у цьому. Велика кількість майстерень спеціалізується на відновленні фар. Достатньо купити потрібні запчастини для ремонту фар у нашому інтернет магазині та домовитися зі спеціалістом. У нашому інтернет-магазині SteklaFar ви знайдете всі необхідні запчастини для ремонту фар, а також зможете отримати консультацію досвідчених професіоналів.

Ми розуміємо, як важливо для вас зберегти ваш автомобіль у відмінному стані. Тому ми прагнемо надати вам лише найкращі рішення для ремонту та обслуговування фар Ягуар. Наші постачальники поставляють скла фар і корпуси фар лише найвищої якості. Довіртеся нам, і ваш автомобіль завжди буде виглядати та функціонувати на найвищому рівні.