SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
 1. Головна
 2. Audi

Скло та корпуси фар Audi

Скло та корпуси для фар на всі моделі Audi тепер в наявності.

У автомобілях марки Audi все відрізняється високою якістю, що обумовлено відповідальним ставленням німецького виробника до виконання власних обов'язків. Можна розраховувати на довговічність, комфорт та надійність в експлуатації цих транспортних засобів. Але слабким місцем є скла на фарах AL, Bosch, Valeo, виготовлені з оптичного полікарбонату. Згодом вони починають тьмяніти, каламутніти, руйнується захисний лак і так далі. Це трапляється на всіх моделях Audi і завжди потрібно мати на прикметі надійне місце для придбання відповідної продукції. Їздити без повноцінно працюючих фар небезпечно. Ми пропонуємо скло для різноманітних моделей автомобілів Ауді за найнижчими цінами на українському ринку.

Скло для фар Ауді та їх основні особливості

Фара буде працювати нормально, якщо у відповідному стані буде скло. Воно не повинно бути каламутним або жовтим, щоб світло від лампи надходило на дорогу в оптимальному форматі. Це дуже важлива частина безпечної експлуатації. Ми пропонуємо купити скло на фару audi, яке повністю відповідає всім стандартам у цій сфері. У виробництві використовується найкращий полікарбонат оптичного типу, що має всі необхідні експлуатаційні характеристики. Фара отримує високий рівень світловіддачі завдяки цьому унікальному матеріалу. Гарантується ідеальна прозорість практично за будь-яких умов використання. Фара не потемніє і не набуде жовтого відтінку, який може позначитися негативно на використанні.

З нами скла на фари audi купити по-справжньому міцно з гарантією якості та надійності. Усі вони не від оригінальних виробів німецької марки. Тому сміливо можна експлуатувати їх, розраховуючи на повну відповідність стандартам безпеки та надійності. Загартоване скло без проблем справляється з різноманітними впливами ззовні, відрізняється міцністю, стійкістю до ударів. Під час експлуатації фари не застраховані від різних впливів, наприклад попадання каменів та інших сторонніх предметів. Якщо скло буде досить міцним, то воно зможе витримати відповідні навантаження. Від вибору місця для покупки залежить багато чого. Треба звертатися до спеціалізованого інтернет-магазину, який пропонує такі переваги:

 • гарантія якості на всі шибки;
 • великий вибір, що дозволяє під конкретну модель авто знайти потрібне скло;
 • чудовий рівень сервісу;
 • оформити покупку буде легко з доставкою по всій країні, якщо звернутися до нас.

Купити скло фар Audi у Києві

У Києві та інших містах багато власників автомобілів Ауді потребують якісного скла. Придбати їх дуже просто, якщо одразу звернутися за потрібною адресою. Ми пропонуємо оригінальну якість, чесні умови для оформлення покупки та безліч інших переваг. Якщо скло не підійде під конкретну модель автомобіля, його без проблем можна замінити протягом двох тижнів. У цьому плані ми пропонуємо лояльні умови для покупців. Також варто відзначити, що на скло фар audi ціна у нас завжди є найбільш привабливою на українському ринку відповідних автомобільних товарів. Це великий плюс.

Корпус фари на Audi як окрема запчастина


Ще кілька років тому при навіть невеликому пошкодженні фари доводилося купувати нову фару, що не дешеве задоволення або шукати б/в фару, або фару донора. Останнє було знайти дуже непросто. Наразі ситуація змінилася. Тепер у нашому інтернет-магазині Steklafar можна вибрати не тільки скло, а й корпус фари, а також деякі внутрішні елементи фар. Такі як маска фари або хромовані елементи декору фар. Зараз у нас великий вибір корпусів фар на багато моделей німецького авто концерну Audi і асортимент постійно оновлюється. На нашому складі можна знайти корпус фари на Ауді галогеновий, а також ксенонові фари і на ЛЕД оптику.
Купити корпус фари на Audi доведеться у випадку навіть якщо корпус пошкоджений не значно. Матеріал з якого виробляють корпус фар в основному з поліпропілену, що робить ремонт корпусу фари складним.

На складі у Києві ми тримаємо в асортименті:


 • корпуси фар на Audi A3;
 • корпуси фар на Audi A4;
 • корпуси фар на Audi A5;
 • корпуси фар на Audi A6;
 • корпуси фар на Audi A7;
 • корпуси фар на Audi A8;
 • корпуси фар на Audi Q3;
 • корпуси фар на Audi Q5;
 • корпуси фар на Audi Q7;
 • корпуса фар на Audi Q8.

Виробляються ці корпуси фар на заводах Китаю. Це 100% ідентична оригіналу копія. Деякі корпуси фар виготовляються з маркуваннями та логотипами оригінального виробництва. Частина цих корпусів поставляються на конвеєр заводу Audi у Шанхаї, що насправді робить ці корпуси оригінальною запчастиною.