SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Volkswagen
  3. Golf
  4. Golf 4 (1998-2005)

Скло фар Volkswagen Golf 4 (1998-2005)

Скло та корпус фар Volkswagen Golf 4

Оригінальне скло фари Volkswagen Golf 4 виготовляється власне зі скла. Однак при ДТП або керуванні брудними і погано облаштованими дорогами деталі системи освітлення піддаються підвищеному навантаженню. А тому – можуть виходити з ладу. Щоб не довелося змінювати всю фару, краще вчасно купити корпус чи скло. Тим більше, що сьогодні продаж не обмежується дорогими скляними деталями – ви можете знайти більш бюджетну копію запчастин.

Переваги та особливості полікарбонатного скла фар для Volkswagen Golf 4

Скло для фар VW Golf 4 відрізняється вигідною вартістю та ще рядом переваг:

  1. Висока міцність. Скло не так легко розбити, воно витримує підвищене навантаження, удари тощо.
  2. Широкий асортимент продукції – виробники пропонують ліве та праве скло та корпуси, розроблені під окремий тип та рік випуску авто.
  3. Стійкість до морозів, спеки, а також різких коливань і перепадів температур.

Як бачите, ціна – далеко не єдина перевага скла фар, представленого в нашому магазині. Головне - правильно встановити і відшукати в Києві потрібну для вашого автомобіля запчастину.

Як вибрати скло на фару Фольксваген Гольф 4

Перш ніж придбати скло фар Фольксваген Гольф 4, зверніть увагу на критерії вибору деталі:

  1. Рік випуску транспортного засобу. Ми пропонуємо вам скло та корпус для авто 1998-2005 років.
  2. Цілісність покриття. Якщо замовляєте скло онлайн, перегляньте його на наявність дефектів. Будь-які тріщини та подряпини – привід повернути товар продавцю.

Де знайти та замовити якісне скло фар Volkswagen Golf 4 в Україні.

В інтернет-магазині SteklaFar представлений великий вибір скла фар та корпусів із поліпропілену на авто Volkswagen Golf 4. Ми пропонуємо сертифіковані та надійні запчастини з доставкою по всій Україні.

Все скло фар виготовляється з надійного матеріалу та відрізняється довговічністю. Додатково на основу нанесено покриття, що перешкоджає запотіванню фар. Ми пропонуємо вигідну вартість та допомогу у підборі деталі, а також швидку доставку до будь-якого регіону країни.