SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Mercedes Benz
  3. GLK

Скло та корпуси фар Mercedes Benz GLK-class

Скло та корпус фари на Mercedes Benz GLK-Class

У період з 2008 до 2015 року концерн Mercedes масово випускав «паркетний» позашляховик GLK класу з маркуванням X204. Було випущено два покоління.

• GLK X204 2008-2012
• GLK X204 2012-2015

До рестайлінгу та після рестайлінгу моделі GLK класу мають зовнішні відмінності в екстер'єрі. Передні фари на двох моделях відрізняються і вони не взаємозамінні, як на деяких інших моделях Мерседес. Передова передня оптика X204 для свого часу, досі чудово служить, він року беруть своє. Погіршення світлопровідності через знос скла фари Mercedes Benz GLK-Class або фара запотіла, змушує вирішувати ці проблеми заміною фари. Це - витратний процес. Ми можемо запропонувати вибрати та замовити скло та корпус на GLK окремо, що значно може заощадити на відновленні передньої оптики X204. Заміна скла фари на оригінальній оптиці Mercedes дозволяє зберегти заводську рідну фару. Майстерні, які займаються ремонтом фар з легкістю, проведуть процес перепакування фари на GLK протягом одного дня. Заміна корпусу передньої фари на X204 – це також дешевший вихід, у разі руйнування або деформації пластикового корпусу фари.

Основними перевагами наших запчастин для ремонту фар є:


• відносна дешевизна;
• повний асортимент;
• наявність на складі;
• легкість замовлення по Україні;
• швидка доставка;
• висока якість;
• повна відповідність оригінальній фарі на GLK.


Де і як купити скло або корпус фари на Mercedes GLK?

У нашому інтернет магазині Steklafar завжди в наявності скла з полікарбонату на X204 GLK-class. Широкий вибір продукції на складі в Києві надає можливість клієнтам зробити замовлення онлайн з доставкою або якщо клієнту зручно можна забрати обране скло або корпус на GLK прямо з нашого складу за попередньою домовленістю. Ціна на наші скла з полікарбонату, які розкриті захисним лаком для довговічності, найнижча в Україні, тому що ми є прямими постачальниками. Також є скло для фар зі значною зниженою ціною з незначними дефектами та недоліками.
Ми займаємося перепакуванням, дітей лінгом фар, реставрація, розпакування, заміною лінз і це не весь перелік робіт, які ми можемо запропонувати.