SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Audi
  3. A6
  4. A6 C8 (2019-2022)

Скло та корпуси фар Audi A6 C8 (2019-2022)

Купити нове скло та корпус фари Ауді A6 C8 з 2018 по 2022 рік у Києві

Audi A6 С8 свіжа модель – надійний автомобіль, який вже дуже часто зустрічається на наших дорогах. Фари на цій моделі зібрані на заводі Hella та на основі діодних ламп. Нові або б.в. Full LED фари на Audi A6 С8 досить дорогі, що в разі потреби їхньої заміни змушує шукати альтернативні шляхи вирішення. Незважаючи на міцність оптичного полікарбонату з якого виготовляється прозора частина фари, проте при ДТП, температурному або хімічному впливі фара може стати непридатним. Захисне лакове покриття з часом ушкоджується та зникає. У цьому випадку полірування фари може не допомогти. Нові скла фар і корпуси випускаються відповідно до оригінальних запчастин. З нанесенням маркувань та логотипів, а також із використанням захисних лакових та antifog покриттів. Заміна скла фари Ауді А6 С8 відновить не тільки ефективність фари, а й поверне автентичний вигляд авто.

Наше скло має стандартний набір переваг, серед яких:
• висока якість;
• 100% прозорість;
• надійність та довговічність.


Оптимальним варіантом у сучасних умовах є корпус із поліпропілену та скло на фару з полікарбонату Ауді А6 С8

Купити окремо скло на фару A6 C8 2019, 2020, 2021 років можна у нашому інтернет-магазині Steklafar з доставкою по всій Україні та встановити на нашому сервісі у Києві чи у будь-якому місті Києва у наших постійних клієнтів, які займаються ремонтом автооптики. Можна зробити замовлення через кошик на сайті зі знижкою від 5% або зробити самовивіз зі складу. Ми гарантуємо якість та низьку ціну на скло фар Audi A6 C8.

При купівлі запчастин для фар у нас є низка важливих переваг:


• продаж скла фари на конкретну модель авто;
• висока міцність та стійкість до механічних та хімічних пошкоджень;
• вигідна ціна з урахуванням статусу клієнта;
• можливість замовити стекла та корпуси онлайн та отримати деталь вже наступного дня;
• самовивіз зі складу, з можливістю огляду товару на місці.

Купивши скло з корпусом на фару на Audi A6 у C8 кузові та "пересипавши" старі лінзи, проводку та маску в них, ви отримуєте по суті нову LED фару на свій авто. Результат ремонту зазвичай нічим не відрізняється від нової оригінальної фари. Для заміни скла використовують спеціальний клей - герметик, який також є в асортименті нашого інтернет-магазину Steklafar.