SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Land/Range Rover

Скло фар Land Rover/Range Rover

Якісне нове скло фар Land Rover / Range Rover

Щоб оптичні елементи автомобіля працювали якісно, ​​важливо забезпечити їх необхідним. Наша компанія Steklafar дає можливість придбати для ремонту фар нові стекла та нові корпуси фар для машин Land Rover. Це своєрідна гарантія безпеки, надійності під час їзди. Придбати високоякісні стекла фар Land Rover / Range Rover можна у нашому інтернет-магазині. Пропонується оригінальна якість, гідний асортимент та інші переваги.
Особливості якісного скла на фари автомобілів Land Rover
Використання якісного скла фар є вимогою безпеки. Сучасне скло фар виготовляється зі спеціального полікарбонату, надійність і якість якого не піддаються жодним сумнівам. Додаткову міцність забезпечує спеціальний лаковий захисний шар. Він дозволяє захистити фари від дії ззовні, продовжити термін експлуатації. З нами купити скло на фару Land Rover/Range Rover буде неймовірно просто, тому що завжди можна розраховувати на доступ до великого асортименту, сучасне обслуговування та безліч інших переваг. Попередньо можна ознайомитися зі склом для різних моделей від британського виробника. Це дозволить підібрати ідеальний варіант під конкретні експлуатаційні особливості.
Усі скла фар зроблені за сучасними стандартами якості перевіреними виробниками. Це гарантує їхню повну відповідність конкретної моделі автомобіля Ленд Ровер. Нескладно підібрати оптимальний розмір та інші характеристики. Всі скла мають стандартний набір переваг, серед яких можна відзначити:

• відмінна якість;
• повна прозорість;
• міцність та довговічність.

Виробляються вони з оптичного полікарбонатного скла та покриті захисним лаком, що відрізняється надійністю, стійкістю до різноманітних впливів. Автомобілі цього бренду можуть використовуватися не тільки для міської їзди, але і для бездоріжжя. Там ризик пошкодження фари і кузова в цілому виникнення різноманітних поломок та інших проблем багаторазово зростає. Тому підвищена міцність фар стає додатковим плюсом. Високоякісне скло на фари Land Rover / Range Rover купити можна за розумними цінами, якщо звернутися до перевіреного місця. Наша компанія намагається завжди пропонувати оригінальну якість, повний набір переваг разом із адекватними цінами. Можна підібрати оптимальний варіант під різні моделі Ренж Ровер, що неймовірно зручно. Вся продукція зроблена з міцних матеріалів, не поступається оригінальним фарам за своєю надійністю та іншими характеристиками.

Купити скло фар Land Rover / Range Rover в Києві

У столиці потреба у відповідній продукції зростає. Пов'язано це із популярністю даного автомобільного виробника. Фару легко пошкодити при зіткненні з будь-яким предметом або іншим автомобілем. Тому треба знати, де купити скло для швидкої та надійної заміни. Наша компанія Steklafar пропонує високоякісну продукцію на оптимальних умовах. На всі скла фар Land Rover/Range Rover ціна у нас найпривабливіша на столичному ринку. Доставка може бути організована по всій країні.

Корпус фари на всі моделі Land Rover або Rang Rover на складі у Києві

Необхідність заміни корпусу виникає не так часто, як заміна скла фар, але така потреба є. Звернення майстерень з ремонту фар на придбання корпусів визначає асортименти корпусів фар на нашому складі.
Корпус виготовлений із суміші поліпропіленових пластиків. Цей матеріал забезпечує міцність конструкції, але при цьому важко клеїти при пошкодженні. Це не завжди дозволяє зробити ремонт корпусу фари та економічно вигідніше найчастіше купити новий корпус фари. Задня частина фари виготовляється за 100% оригінальним аналогом. Скло фари, як оригінальне так і нові, конструктивно ідеально підлаштують для заміни на новий корпус фари Ленд Ровер всіх моделей. Корпус фари виконаний з нанесенням маркувань та логотипів виробника. Це дає можливість зробити заміну корпусу фари на новий непомітним.