SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
  1. Головна
  2. Mercedes Benz

Скло та корпуси фар Mercedes Benz

Нова фара або нове скло для фари на Mercedes

Автомобілі Mercedes – це висока якість, стильний, продуманий до дрібниць дизайн та високий рівень безпеки для водія та пасажирів. Всі деталі транспортних засобів німецького виробника, включно зі склом фари Mercedes, виготовляються з надійних матеріалів, здатних витримувати високе навантаження і часту експлуатацію.

Звичайно, згодом будь-які запчастини зношуються, що може вплинути на безпеку водіння. Такі деталі системи, як фари, відповідають за видимість дороги та бічних ділянок у нічний час, мінімізуючи ризик ДТП у темну частину доби. Саме тому при перших пошкодженнях корпусу або скла фар Mercedes потрібно шукати магазин, в якому є продаж елементів фари.

Знайти онлайн оригінальні деталі для конкретної моделі може бути непросто. Та це й не потрібно – сучасні виробники випускають на ринок копії, які за всіма характеристиками не можна відрізнити від оригінальних деталей. Це стосується і фар – полікарбонатне скло та корпуси сьогодні можна підібрати для будь-якої моделі машин Mercedes.

Особливості фар Mercedes

Асортимент продукції для авто представлений у вигляді оригінальних заводських деталей і копій, які повторюють потрібну форму і мають такі ж технічні характеристики, що і оригінал. Щоправда, доступніші і за ціною, і під час пошуку.

Полікарбонатне скло та корпус – деталі фари, виготовлені на основі міцного еластичного та безпечного матеріалу штучного походження.

Скло на фару з полікарбонату можна підібрати для більшості моделей Mercedes – вони виготовляються у різних формах та габаритах.

Переваги полікарбонатного скла та корпусів фар

Сьогодні в Україні водії все частіше стали віддавати перевагу не скляним, а полікарбонатним фарам для Mercedes. І на це є низка причин:

  1. Низька ціна, порівняно зі скляними аналогами;
  2. Висока міцність матеріалу;
  3. Стійкість до ушкоджень, перепадів температур;
  4. Простота у догляді за склом та корпусом.

Недоліки полікарбонатного скла фар

Не можна не враховувати і мінуси, які мають скло і корпус фар на Мерседес з полікарбонату – при частому контакті з гострими частинками на поверхні можуть з'являтися дефекти у вигляді подряпин. Крім того, від забруднень скло починає тьмяніти, що впливає на роботу фари.

Як вибрати скло та корпус фар на Mercedes

Перш ніж купити корпус чи скло для фари, потрібно розібратися, який варіант буде на 100% сумісний із конкретною моделлю транспортного засобу.

Щоб вибрати відповідне скло для фар Mercedes, скористайтеся допомогою професіоналів – консультанти в інтернет-магазині Stekla Far дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть знайти правильний корпус або скло для фари, залежно від її виду, форм-фактора та габаритів.

Де купити скло фар Mercedes в Україні

Замовити полікарбонатне скло та корпуси фар для автомобілів Mercedes ви можете прямо зараз на нашому сайті. Ми гарантуємо високу якість кожного товару та пропонуємо надійні та міцні запчастини, які стануть гідною заміною пошкодженого скла або корпусу фари.

У нас ви можете придбати скло та корпус фари Mercedes з доставкою по всій території України. Також ви можете забрати товар самостійно, заїхавши на наш склад у Києві.

Полікарбонатне скло фар Мерседес – це поєднання вигідної вартості, довговічності та міцності. Головне – правильно підібрати деталь і не допускати накопичення забруднень на її поверхні.