SteklaFar
Phone 073-063-9888 Phone 095-291-8307 Address м. Київ, пр. Леся Курбаса 2/б email steklofarcomua@gmail.com
UA RU
Audi/ Q7
  1. Головна
  2. Audi
  3. Q7

Скло та корпус фар Audi Q7

Купити нову фару Audi Q7 чи відремонтувати пошкоджену фару?

Використання автомобіля призводить до всіх його компонентів до непридатності. Згодом потрібні ремонт або заміна оптики. Варіанти їх ушкодження такі як:

· Помутніння скла фари;
· Покриття тріщинами полікарбонатного скла;
· Запітніння фари;
· великі тріщини та невидимі тріщини на корпусі фари;
· Вигоряння та пожовтіння полікарбонату фари.

Купити нову фару на Q7 можна оригінальну – це дорого чи аналог фари (Китай чи Тайвань), то не завжди може забезпечити якість світла.
Купити корпус та скло фари на Audi Q7 c 2004 по 2023 рік для ремонту оригінальної фари.

Ми пропонуємо Вам купити не нову фару повністю, а лише необхідну частину фари. Новий корпус фари можна купити, якщо у фари пошкоджений тільки корпус, а скло і відбивачі цілі, і навпаки. У такому разі відновлення фари виллється відчутно дешевшим. Такі роботи з ремонту пошкоджених фар виконують багато майстрів по всій Україні. Контакти цих фахівців ми готові надати.

Ми тримаємо на складі запчастини на всі види фар Ауді Ку7:

· Галогена оптика;
· Діодні, LED фари;
· Xenon фари;
· LASER фари.

Оригінальна якість наших полікарбонатних стекол забезпечить високоякісний ремонт фар. Великий вибір нових корпусів і стекол для фар Q7 на складі Steklafar допоможе швидко вирішити проблему відновлення фари, без її повної заміни. Робіть замовлення на сайті легко через кошик або зв'язуйтесь з нами по телефону. Відправлення замовлень забезпечуються в основному Новою Поштою післяплатою. Свій товар ми пакуємо в коробки з додатковими пакувальними матеріалами.